Vyberte stránku
OZNAČ #projektujlasku A BUĎ VIDĚT
Ig

Ambasadoři

ti, kteří se na tom podílí

Díky, jste báječní!

Chaukiss

Chaukiss jsme založili v roce 2016 se skvělými lidmi a velkou vizí, že budeme dělat lidem radost a nabídneme všem něco jiného, co tu doposud nebylo. Nejvíce jsou od nás vidět sice přáníčka, ale samozřejmě toho děláme mnohem více, jako jsou grafické práce, loga, brand identity apod. Jsme takové kreativní studio a to nás baví.

Všichni nás můžou najít v obchůdkách po celé České republice a samozřejmě na našem e-shopu, kde máme veškerá naše přáníčka, svíčky i tašky.

Tento projekt “PROJEKTUJ LÁSKU” je super cesta, jak světu ukázat možnosti, jak šířit lásku, aniž bychom k tomu potřebovalí kdo ví jaké zdroje. Proto jsme moc rádi, že můžeme být součástí.

Kristý – za normální holky

Ahoj, jmenuju se Kristýna a založila jsem projekt #ZaNormalniHolky, takový malý koutek na internetu, kam si holky můžou přijít pro radu a podporu, když se trápí se svým sebevědomím. Projektuj je nápad, který mě chytil okamžitě za srdce, protože krása života je o těch krásných momentech a malých překvapeních.

Kamča Lindová

Jmenuju se Kamča a je mi 23 let. Když mi bylo nabídnuto, stát se součástí tohoto krásnýho projektu, hned jsem si vybavila jedno období mého života – návrat domů po dvou letech života v zahraničí. Nikdy bych si rodného Česka nevážila tolik, kdybych tenkrát neodjela, ale taky bych si nikdy neuvědomila ty obrovské rozdíly v každodenním životě. Jen tak se usmát na kolemjdoucího, popřát paní za pokladnou krásný den a hezky poděkovat. Já věřím, že to vše v sobě máme, jen jsme nebyli vedeni k tomu se projevovat. Nepřipadat si trapně, ale naopak! Cítit tu sílu úsměvu, být jakýmsi poslem té dobré nálady a mít radost z malých skutků. Je to jen na nás. Máme tu moc udělat si to tady hezký. Prosím, podpořte projekt #projektujlasku a buďte sami tou změnou, kterou si přejete ve světě vidět ❤

Lucie Biedermann Doležalová

Je to přesně dvacet let, od chvíle, kdy se mi poprvé spustila tužka v ruce a začala má komuniace mezi mnou anděly. Tehdy jsem si ještě neuměla představit, jak zásadní to pro můj život bude. Jak zásadně to změní život nejen můj, ale taky lidí okolo mě.

Sama jsem si svoji profesi nevybrala, ale nakonec jsem ji zvolila jako jedinou, která dává mému životu opravdový smysl. Aktivně se komunikaci s anděly věnuji již mnoho let a za ty roky jsem pomohla mnoha lidem, aby se také oni naučili s anděly komunikovat.

Role, kterou mi můj osud určil je tou nejlepší pro mě a jsem ráda, že jsem ji nakonec dokázala navzdory předsudkům lidí přijmout a snad, také zodpovědně naplňovat. Ve spojitosti s tím, vznikl také projekt ANGELS , který lidem stejně jako tento, předává vzkazy. Vzkazy od andělů, které nás mají vést k uvědomění, zamyšlení a ke změně vědomí.

Je mi velkou ctí, že mohu projekt PROJEKTUJ LÁSKU také podpořit, protože v něm vidím obrovský smysl.

Velké změny v našich životech se dějí na základě malých věcí, které zvládneme, pokud nám něco nevyhovuje, udělat jinak než doposud. S láskou a úctou vůči všem a všemu.

Slovo, má obrovský dosah, moc a sílu a proto je důležité být bdělí a žít vědomě. V každém okamžiku našeho báječného a požehnaného života. Vše je láska.To je mé poselství. Tuto větu, bych ráda tomuto projektu věnovala sama za sebe. A tuto větu tvému projektu věnují andělé. Život je dar. Máš jejich požehnání. Jsou s Tebou a budou Tě vždy podporovat, chránit a milovat. Chtějí, aby jsi věděla, že jsi v bezpečí.

Jana Sčamburova

Když mě požádáš, abych se popsala v jedné větě, bude to pro mě hračka. Jsem rádoby cestovatelka, která své fotky a sarkastické příbehy z cest publikuje na svém travel Instagramu. Pokud ale budeš chtít delší a otevřejnější charakteristiku, bude to pro mě složitější. Jsem ledová královna, která ti asi nikdy neřekne, že tě má ráda, i když to bude pravda. Za svůj sakrasmus schovávám náklonost a pochvaly shazuju trapnými vtipy. A nikdy, nikdy se se mnou nebav, když jsem opilá, protože se do tebe budu strefovat ještě desetkrát víc. Tohle všechno ale neznamená, že nemůžu věřit v dobro a lásku. Naopak. A Kája, zakladatelka projektu, tohle dobře ví. Proto když mě požádala, jestli myšlenku projektu chci šířit dál, slyšela ode mě jasné “ANO!”. Znám svět a vím, že je krásnej, tak to nekažme a buďme krásní i k sobě navzájem.

DĚKUJEME VÁM, ŽE SE ZAPOJUJETE